ייעוץ עסקי לחברות – אלדר יועצים

חברת אלדר יועצים מעניקה ייעוץ עסקי לחברות, מייעצת ומלווה יזמים, עסקים, עצמאים, ועמותות. התחומים בהם אנו עוסקים הם התחום האסטרטגי עסקי, התחום הפיננסי והתחום הניהולי.

אלדר יועצים הוקמה על ידי איל דרורי, רואה חשבון, יועץ עסקי, נאמן רשום ובעל תואר ראשון בראיית חשבון וכלכלה. בנוסף משמש איל כמנטור בתוכנית רקאנטי של הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב.

אלדר יועצים הוקמה, לאחר שבמשך שנים רבות עסק איל דרורי במגוון חברות בתפקידי ניהול בכירים – חשב, מנהל כספים, מנהל תפעול ואדמיניסטרציה, סמנכ"ל ומנכ"ל.

אלדר יועצים הוקמה לאחר הבנה שיש כל כך הרבה בעלי עסקים מוכשרים, בעלי יוזמה וחדורי מוטיבציה, שעם ייעוץ מקצועי והכוונה מדויקת וצמודה, יכולים לשפר משמעותית את ביצועי העסק והרווחיות ולחיות חיים טובים ורגועים הרבה יותר. אלדר יועצים הוקמה כדי להעניק ייעוץ עסקי לחברות, ייעוץ טוב ונכון שיקח את כולנו למקום טוב יותר!

ה"אני מאמין" של איל דרורי

  • בעיות תזרים מזומנים שמעכבות את התפתחות העסק וגורמות ללחצים נפשיים ולנדודי שינה
  • המחזור גדל אך הרווח קטן
  • אותן הטעויות חוזרות שוב ושוב על עצמן
  • ריבוי תלונות של לקוחות הדורשות זמן ניהולי רב
  • עובדים שלא מתאימים לתפקידם
  • חוסר כישורי ניהול והנעת עובדים ע"י המנהל
  • בעל העסק מתעסק במשימות שאותן אינו אוהב או לא יודע לבצע, כגון אדמיניסטרציה, כספים ומשאבי אנוש
  • הרעיון העסקי מדהים אבל הביצוע בשטח לא מביא את התוצאות הצפויות

 

איל-אדום-רקע-1-
אייל דרורי, בעלים ומנכ"ל – אלדר יועצים

מה אומרים עלינו הלקוחות?

אני הגעתי לאייל דרורי כשעוד גיששתי את דרכי בעולם היזמות והעצמאות.
פגשתי יועץ רציני, מוכשר, מנוסה ועם המון כלים אותם הוא חלק איתי בנדיבות לכל אורך הדרך.
זכיתי לאוזן קשבת, הבנת הבעיות איתן אני מתמודדת לעומק ומתן פתרונות מעשיים ומידיים אותן הצלחתי לבצע בקלות.
אייל עבר איתי כברת דרך בה הוא עזר לי להתפתח הן כבעלת מקצוע והן כאדם.
אייל היקר, אני מודה ומוקירה על הזמינות (גם מעבר לשעות המקובלות), ההזדמנויות שזיהית ודחפת אותי לקחת בשתי ידיים, הלידים שהעברת לי ובעיקר על האמונה בי ובדרך שלי.
יש לך חלק גדול בהצלחה שלי! תודה על הכל!

תמי בן צבי, בעלים YouDo

רציתי להודות לך על הליווי העסקי שקיבלתי ממך בשנה האחרונה. הערכתי אלייך גדלה ככל שהתקדמו המפגשים ביננו. הענקת ליווי וייעוץ מקצועי, מקיף ואיכותי עם יחס חם והמון מחשבה ואיכפתיות. התהליך שעברתי ביחד איתך תרם רבות לפן האסטרטגי, השיווקי והניהולי בחברה שהיקמתי בתקופה מאתגרת ומלאת שינויים. אני רוצה למסור לך תודה מיוחדת על כך שעשית מעל ומעבר על מנת לעזור לי אישית בקידום העסק והרחבת מעגל הלקוחות שלי. העצות שלך היו יצירתיות, מדוייקות והביאו תוצאות. השיחות שלך היוו עבורי כ"פסיכולוג" לתהליך העסקי שעברה החברה שלי שבו התחדדו הבעיות, החולשות החוזקות והמהלכים העתידיים. למדתי ממך המון ואני מאוד מקווה לשמור על קשר גם בהמשך.

עידן אדוט, מנכ"ל Nixale

הכרתי את איל כשהחלטתי לפתוח עסק חדש בתחום הטיפול במקביל לניהול של סטרטאפ פסיכו-טכנולוגי בשלב האינקובציה. העבודה עם איל קידמה אותי מהרגע הראשון. למרות שהנני בעל נסיון עסקי ניכר יכולתי לראות ערך רב בראייה המסדרת ומלאת הנסיון של איל והשגים מדידים לאורך כל שלבי הייעוץ כולל הגדלת הכנסות וזאת על ידי יצירת מיקוד עסקי והחזקה של נקודת מבט יעילה וממוקדת גם ברגעים קשים. איל השלים אותי במקומות שחסרים לי ועודד כשהיה צריך. האווירה תמיד מעשית ובאותו זמן נעימה ומשרה ביטחון. זה מה שהייתי צריך!

דרור גרוניך – יזם היי טק ובעל קליניקה לטיפול ב Stress Management


מרגישים שאתם צריכים ייעוץ בעסק? בואו נדבר. בואו נצליח ביחד!

אם אתם בונים עסק, רוצים להוציא לפועל רעיון עסקי חדש, או מעוניינים לקחת את העסק שלכם כמה צעדים קדימה, מעוניינים לעבוד נכון יותר ולהרוויח הרבה יותר, לעשות "סדר" בעסק ולהתחיל להצליח כמו שמגיע לכם, בואו נדבר. צרו עמי קשר לפגישת ייעוץ ראשונית ולא מחייבת.

אלדר יועצים – 072-2616363 |איל דרורי – 052-3588322 | eyal@eyaldrori.com